Piątek, 24 maja 2024

Czy uważasz, że minimalizm powinien ograniczać się do świata sportu czy Twojego codziennego życia?

1 lutego 2023

To właśnie teraz, w erze, do której dotarła pandemia Covid-19, możemy tylko pomarzyć, zamiast biegać w poszukiwaniu i realizować to, co chcemy. Kwarantanna narodowa ma tę zaletę, że pozwala ludziom zwolnić, a w niektórych przypadkach nawet chwilowo się zatrzymać. Bieganie zachęca do konsumpcjonizmu. Kiedy zwalniamy, nagle tracimy sens lub motywację. Minimalizm, który oczekuje niewiele w zamian, odnajduje się w każdej sytuacji z wdziękiem i elegancją, jest tu w pełnej krasie.

Minimalizm nie jest chwilowym trendem. Minimalizm to sposób na życie i sposób na życie. Chodzi o pozbycie się nadmiaru rzeczy i wyzbycie się chęci posiadania (czegokolwiek). Jest to swoiste rozwiązanie problemu konsumpcjonizmu. Minimaliści poszukują mniej, potrafią docenić i cieszyć się najmniejszymi rzeczami, są w stanie wyeliminować wszystko, co ogranicza ich wolność. Bycie minimalistą może być trudne, gdy dociera do nas tak wiele świetnie skonstruowanych, psychologicznych reklam. Czy wiesz, że reklamy mogą łatwo uruchomić naszą podświadomość do pragnienia rzeczy, które nie są niezbędne? Domowa izolacja, skupianie się tylko na tym, co niezbędne w naszym życiu, a przede wszystkim na instynkcie przetrwania (pamiętajmy, że rodziny wielodzietne od marca ćwiczą, uczą się i pracują razem) sprzyjają trendowi "mniej znaczy więcej".

Odzież sportowa, która ma minimalistyczny design.

Mężczyźni to prawdziwe rekiny, jeśli chodzi o funkcjonalność. Gdyby mogli, w każdej sytuacji ograniczyliby swoją stylizację. Muszą wybrać świetny T-shirt - jakość i wygoda muszą być dopasowane. Najlepiej zdecydować się na jeden kolor, gdyż sprawdzi się zarówno w sportowych, jak i bardziej wymagających zestawach. ?

Dotyczy to również odzieży sportowej. Mężczyźni nie chcą podążać za trendami mody i wszystkie ubrania, które noszą muszą być funkcjonalne. Odzież sportowa powinna być oddychająca, lekka, szybkoschnąca i współgrająca z każdym ruchem. Odzież sportowa firmy DEADlift spełnia wszystkie te wymagania, przyznam skromnie. Przy wyborze materiałów i kroju koszulek sportowych brany jest pod uwagę każdy, nawet najmniejszy szczegół. Jakość i trwałość to najwyższe priorytety. Produkty są lekkie i oddychające, co pozwala skórze oddychać. Koszulki dla mężczyzn wykonane są ze specjalnej mieszanki bawełny i elastanu, która pozwala na maksymalny ruch i komfort nawet podczas intensywnych treningów.

Zwracamy uwagę na aktualne trendy oraz obecną sytuację w kraju (siłownie zamknięte z powodu panującej epidemii), a w naszych najnowszych kolekcjach postawiliśmy na minimalizm i kolor. Chcemy, abyś w naszych ubraniach czuł się świetnie i czerpał przyjemność z treningu.

Bokserka męska to uniwersalny top, który nosimy w naszym sklepie. Występuje zarówno w kolorze białym, jak i granatowym i jest sygnowana innowacyjnym logo DL. Jest delikatna w dotyku i wykonana z miękkiego, wspierającego materiału, który podkreśli wyrzeźbioną przez pot sylwetkę. Idealnie nadaje się do casualowych i sportowych strojów.