Piątek, 21 czerwca 2024

Jak wybrać odpowiednią koszulkę treningową

8 lutego 2023

Czy chcesz nabrać formy tego lata, ale nie jesteś pewien, od czego zacząć? Nawet jeśli prowadzisz intensywny tryb życia, być może nie ćwiczyłeś w przeszłości. Zastanawiasz się, czy ćwiczenia wystarczą? A może nadszedł czas na zdrowszą, bardziej zbilansowaną dietę. Postanowiłaś wybrać odzież sportową, aby mieć motywację do swoich noworocznych postanowień. Okazało się jednak, że wybór jest tak duży, że nie będziesz w stanie dopasować produktów do swoich potrzeb. Z wielką przyjemnością spieszę z szybkim vademecum zarówno dla nowicjusza, jak i weterana.

DEADlift Company Tshirts - krótko i na temat

Firma od kilku lat zajmuje się produkcją odzieży na siłownię. Oznacza to, że jest dobrze zorientowana w tym, czego potrzebuje każdy aktywny fizycznie mężczyzna.

Poniżej przedstawiamy cechy dobrych koszulek treningowych

  • MATERIAŁ - To najważniejszy aspekt i taki, o którym warto dowiedzieć się przed zakupem. Dobry materiał nie ogranicza ruchów, nie pilinguje się i nie podrażnia skóry. Jest niesamowicie oddychający, dobrze odprowadza wilgoć i zapewnia doskonałą termoregulację. Jest też sprężysty i miękki w dotyku. Powinna dawać Ci uczucie "drugiej skóry". Oznacza to, że nie powinieneś odczuwać żadnego dyskomfortu podczas ćwiczeń. Twoje ciało powinno być w harmonii z koszulką, którą masz na sobie, bez względu na to czy ćwiczysz w domu czy na siłowni. Dzianina, z której wykonane są koszulki treningowe DEADlift spełnia wszystkie te cechy. Dzianina jest specjalną mieszanką pomiędzy dzianiną, elastanem. Ponieważ proporcje każdej koszulki są inne w zależności od jej kroju, warto zaznaczyć, że zarówno linia premium, jak i odzież kompresyjna (mówimy o rushguard) zostały wzmocnione dodatkowymi procesami technologicznymi i enzymami. Dzięki tym zabiegom produkty nie ulegają zniszczeniu niezależnie od czasu ich użytkowania i ilości prań.
  • KSZTAŁT - Ta cecha w największym stopniu zależy od naszych osobistych upodobań. Męski rushguard i męski longsleeve są świetne dla osób, które lubią czuć się otulone podczas ćwiczeń. Obie w efektowny sposób podkreślą zalety sylwetki. Rushguard, który dzięki zastosowaniu kompresji jest ubraniem funkcjonalnym, wspomoże również przepływ krwi i dotleni mięśnie. Wpłynie też pozytywnie na sposób wykonywania ćwiczeń. Łatwiej jest kontrolować mięsień, gdy jest on skompresowany. Koszulki DEADlift są dla Ciebie, jeśli jesteś bardziej elastyczny i pragmatyczny w swoich wyborach. Są dobrze przystosowane do długich i trudnych treningów i spełniają wszystkie wymagania. Jeśli lubisz luźne, obszerne fasony i chcesz dać swojemu treningowi zastrzyk progresji, możesz sprawdzić ten przewodnik, jak wybrać tank dla mężczyzn.
  • CENA - Pewnie sporo zapłaciłeś za słynny znaczek na Tshircie. Potem jednak okazało się, że zarówno materiał, jak i wykonanie Tshirtu pozostawiają wiele do życzenia. Koszulki DEADlift posłużą Ci przez całe życie, jeśli będziesz zadowolony z jakości i trwałości. Cała produkcja odbywa się w Polsce przy użyciu rodzimych materiałów. Jest to ogromna zaleta w dzisiejszej gospodarce.