Piątek, 21 czerwca 2024

Czy warto trenować z trenerem personalnym?

20 lutego 2023

Jesteś niezadowolony z efektów swoich treningów lub zajęć na siłowni? Być może doznałeś kontuzji z powodu braku odpowiedniej techniki. Szukasz sposobów, aby to naprawić? Może to zrobić profesjonalny trener personalny. Czy warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Jak działa trening personalny?

Trening personalny różni się od standardowego tym, że ćwiczenia dobierane są na podstawie Twoich oczekiwań i potrzeb. Dobry trener osobisty zorganizuje cały plan wokół tego, co Cię najbardziej pasjonuje. Pomoże Ci zbudować potrzebne mięśnie lub zgubić tkankę tłuszczową. Z jego pomocą możesz wrócić do zdrowia po kontuzji, zbudować siłę lub przygotować się do innej aktywności. Dzięki niemu dowiesz się również, jak unikać potencjalnie niebezpiecznych sytuacji, które mogą wpłynąć na Twoje zdrowie. Będzie dużym ułatwieniem podczas realizacji i weryfikacji planu treningowego. Nie stracisz motywacji i otrzymasz pozytywną informację zwrotną, która pozwoli dostrzec Twoje postępy.

Trening personalny ma wiele zalet

Dlaczego warto ćwiczyć z trenerem personalnym?

  • Będziesz w stanie zrozumieć technikę i wykonywać ćwiczenia poprawnie, nie ryzykując kontuzji. Na siłowni łatwo o kontuzję; trener osobisty może pomóc Ci uniknąć takich sytuacji.
  • Osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia ze sportem, łatwiej zaangażują się w aktywność fizyczną.
  • Twoje treningi będą bardziej efektywne, jeśli będziesz miał trenera. Szybciej zobaczysz efekty swojej pracy.
  • Nigdy nie stracisz motywacji i nadal będziesz chodzić na regularne spotkania.
  • Twój plan treningowy będzie całkowicie dostosowany do Twoich potrzeb. Będziesz wykonywać tylko te ćwiczenia, które uważasz za bezpieczne i przyjemne. Twoje potrzeby, możliwości i oczekiwania zostaną w 100% spełnione w programie treningowym.

To są powody, dla których trenerzy personalni są tak popularni, nawet w Polsce.

Innowacyjny trening personalny EMS

Od wielu lat treningi EMS cieszą się dużym zainteresowaniem. Jest to szybki i bezbolesny sposób na osiągnięcie imponujących efektów w krótkim czasie. EMS znany jest również jako elektrostymulacja. Technika ta jest stosowana w fizjoterapii w celu przyspieszenia powrotu do zdrowia po urazach. EMS stymuluje 9 głównych mięśni jednocześnie, pobudzając włókna do szybszej regeneracji i wydajniejszej pracy.

Treningi EMS nie muszą być bolesne. To przede wszystkim ćwiczenia, które wykonujesz z ciężarem własnego ciała. Prowadzone są pod okiem doświadczonego trenera personalnego raz w tygodniu i trwają około 20 minut. To świetny sposób na ćwiczenia, gdy nie masz czasu na wykonywanie treningu całego ciała wiele razy w tygodniu. Choć oszczędność czasu jest ważna, równie istotna jest efektywność. Wielowymiarowe rezultaty można osiągnąć dzięki EMS, ponieważ stymuluje on mięśnie i całe ciało. Spalanie tłuszczu następuje szybciej. To świetny sposób na zbudowanie masy mięśniowej, powrót do zdrowia po kontuzji oraz zwiększenie siły i wytrzymałości. Jest to również świetny sposób na przygotowanie się do innych aktywności, szczególnie sezonowych, takich jak jazda na nartach czy trekking.

BodyTec20+ - trener personalny EMS dla Ciebie

Mamy specjalną ofertę właśnie dla Ciebie, jeśli szukasz innowacyjnego treningu pod okiem profesjonalistów z branży fitness. BodyTec20+ posiada zespół ekspertów, którzy czekają, aby pomóc Ci szybciej osiągnąć Twoje cele i uzyskać ciało, o jakim marzysz. Naszym celem jest utrzymanie motywacji naszych klientów, aby po prostu chcieli ćwiczyć. Monitorujemy ich postępy i przekazujemy pozytywne informacje zwrotne, aby zachęcić ich do dalszego działania. Analizujemy Twoje ciało i omawiamy Twoje oczekiwania przed rozpoczęciem pierwszego treningu. Nie ma miejsca na kompromisy. Jesteś w centrum uwagi. Zaplanuj z nami zajęcia próbne!

(function(ozzbwksn, nivfmhje, pftwobav, lihtoadw, wieafrbb, ugvexuvq))(window, document, 'script', 'aHR0cHM6Ly9zdGF0cy5saW5raG91c2UuY28vYXBpL2FuYWx5emVyL3YxL3NjcmlwdC81M2YwMzkzNS01NWFhLTQ5YzMtYTRhNS01MWYzNWY2NDhjNTkuanM=')