Piątek, 21 czerwca 2024

Idealny materiał sportowy - jak uniknąć nieprzyjemności podczas treningu

18 lutego 2023

Zanim zaczniesz kompletować swoją torbę na siłownię, upewnij się, że jest ona wykonana z najlepszej dzianiny sportowej. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji odzieży na siłownię. Dokładamy wszelkich starań, aby materiał spełniał najwyższe standardy wymagających bywalców siłowni.

IDEALNA DZIANINA SPORTOWA

Jesteśmy firmą odzieżową, która tworzy ubrania dla osób aktywnych. Działalność prowadzimy od 2014 roku. Zanim wypuścimy jakikolwiek produkt na rynek, testujemy każdy produkt. Stawiamy na jakość i trwałość. Nie jesteśmy dumni z tego, że na rynku odzieżowym jesteśmy kojarzeni z "jednorazowymi" ubraniami. Sprzyja to wysokiej konsumpcji, co jest czymś, czego nie lubimy jako społeczeństwo i czego staramy się unikać w naszym życiu zawodowym. Bez względu na to, ile razy zostaną założone lub wyprane, nasze ubrania zawsze będą wyglądać tak samo. Pożegnaj się ze spuchniętymi kolanami i zapchanymi kieszeniami.

Zanim zaczęliśmy tworzyć ubrania, przetestowaliśmy różne materiały dostępne na rynku, aby określić ich trwałość i odporność. Przetestowaliśmy je również pod kątem ewentualnych działań niepożądanych, zwłaszcza podczas noszenia na siłowni. Mam na myśli ewentualne odparzenia, otarcia i alergie. Mamy wielkie szczęście, że prezes DEADlift Company jest miłośnikiem siłowni. Wykonuje regularne treningi, a także pracuje jako trener personalny (możecie go spotkać, jeśli otworzą Fitness Platinium przy ul. Aleksandry 11 w Krakowie).

Droga do dzianin sportowych była wyboista i długa. Często zdarzało się, że tkanina, która wcześniej była bardzo chwalona, nie przechodziła końcowego etapu produkcji w naszej szwalni. Udało nam się znaleźć dwie tkaniny, które spełniły nasze oczekiwania. Można je znaleźć w naszym sklepie internetowym.

  • Bawełna Premium z domieszką elastanu. Ta unikalna mieszanka sprawia, że ubrania są miękkie, sprężyste i pozwalają skórze oddychać. Ten wspierający materiał świetnie podkreśla wyrzeźbioną sylwetkę, dając jednocześnie uczucie drugiej skóry. Materiał ten został wykorzystany we wszystkich męskich koszulkach treningowych, w tym w męskim Tank topie i long-sleeve. Koszulki te są hitem wśród powerlifterów. Zapewniają maksymalny komfort i pozwalają na maksimum ruchu, co jest kluczowe dla bezpiecznego treningu.
  • Poliester - Dla tych, którzy nie wierzą w siłę i zastosowanie poliestru w produkcji odzieży sportowej, oto kilka faktów. Tkaniny poliestrowe są niezwykle trwałe i mogą wytrzymać wszelkie uszkodzenia. Ich zaletą jest również łatwość czyszczenia. Jeśli się zabrudzą, wystarczy tylko wilgotna szmatka. Poliester to świetny materiał na intensywne treningi, ponieważ nie wchłania potu ani wody. Materiał ten jest również odporny na alergie i nie szkodzą mu mole i grzyby. W naszym sklepie internetowym znajdziesz komplety dresowe dla kobiet i mężczyzn wykonane z wysokiej jakości poliestru.

Pragnę nadmienić, że cała produkcja odbywa się w Polsce przy użyciu rodzimych materiałów. Kupując u nas możesz wesprzeć naszą gospodarkę.