Piątek, 21 czerwca 2024

Sportowy backlash o poranku

26 lutego 2023

Zaczął padać śnieg... Nigdy wcześniej nasza kołdra nie była tak miękka i ciepła jak teraz, a owsianka z masłem orzechowym i orzechami nigdy nie smakowała tak dobrze jak dziś. To właśnie teraz czuję, że nasze ciała, głowy i każda myśl idealnie wtapiają się w łóżko. Jeśli czujesz w głowie jakąś energię, złap je mocno i wyjdź z łóżka. Poranna kawa w łóżku jest tak samo dobra jak pokonanie porannych słabości czy porządny trening.

Wstań wcześnie rano i rusz się

Czy wiesz, że pierwsza godzina po przebudzeniu jest tym, co decyduje o reszcie dnia? Załóżmy, że budzisz się i robisz poranną prasę. Po niej przeglądasz wiadomości i scrollujesz Instagram w poszukiwaniu inspiracji. Następnie wbijasz się w piżamę, by zaparzyć kawę w nadziei, że dzięki temu zyskasz impuls do działania. Przykro mi, ale to nie musi być niedzielny poranek. Nie poczujesz się zmotywowana, jeśli nie zmienisz swojego stroju. Pozwolisz, by cały dzień przemknął obok, a wieczorne podsumowania nie odciągną Cię od próby zmiany następnego dnia. Jest na to sposób. Wystarczy, że weźmiesz cztery drzemki i połączysz je w jedną. Najlepiej, gdy Twój budzik będzie nastawiony bez żadnej z nich. Łatwiej będzie Ci wstać, jeśli Twój telefon będzie daleko. Podpowie Ci on, żebyś wstał z łóżka i go wyłączył. Zrób dwa skłony, następnie włącz ekspres do kawy i natychmiast udaj się do łazienki ????. Jeśli na Twojej twarzy nie widać uśmiechu lub Twoje ciało nie współpracuje, nie trać serca! Każda zmiana wymaga wysiłku i wyjścia ze swojej strefy komfortu.

Poranny trening może być źródłem inspiracji

Wstałaś z łóżka, brawo! Nadszedł czas, abyś zadbała o siebie. To przyniesie Ci radość przez cały dzień. Nic mnie tak nie inspiruje jak poranek w ośnieżonych górach. Przygotuj swoją głowę do działania! Teraz czas na założenie odpowiedniego stroju sportowego. Potrzebujesz ubrań, które sprawdzą się podczas treningu i pozwolą Ci się swobodnie poruszać. Nie masz przecież planu treningowego. Zamiast tego chcesz wstać i ruszyć się na cały dzień. Chociaż wybierasz się na poranny 5k (5,5 km), nie zapomnij zrobić kilku przysiadów na schodach i podciągnąć się na pobliskiej altance!

Na poranne ćwiczenia ubierz się odpowiednio

Pozwolą Ci na to ubrania firmy DEADlift. W zestawie dla kobiet znajdziesz legginsy z wysokim stanem. Możesz też wybrać sportową koszulkę (marka znana jest z tworzenia ubrań przeznaczonych do noszenia na siłowni), lub damską bluzę. Dzięki temu nie tylko dodasz charakteru swojej stylizacji, ale także spełnisz wszystkie swoje oczekiwania względem odzieży, która nadaje się do aktywności fizycznej. W kolekcji marki znajdziesz krótkie bluzy z kapturem, w stylu kangurka, które w cieplejsze dni możesz wykorzystać do nałożenia warstwy ze sportowym topem. Dostępna jest również bluza zapinana na zamek błyskawiczny, będąca częścią dresu sportowego. Do kompletu dołączone są legginsy. W dres można się również ubrać, aby cieszyć się porannym treningiem. Warto zaznaczyć, że firma produkuje ubrania w Polsce używając wyłącznie krajowych materiałów. Kupując u nas, wspierasz naszą gospodarkę.