Piątek, 19 lipca 2024

Tank topy na siłowni: Skąd się wzięły? Jakie korzyści dają osobom ćwiczącym?

25 lutego 2023

Niewiele wiem o historii tank-topu. Ta koszulka jest również znana jako koszulka bez rękawów i boxy. Ten popularny element bielizny wykonany jest z półprzezroczystego materiału o nierównej fakturze i znany jest jako "baza" dla stylowej koszulki z krótkim rękawem ????. Jestem pewna, że na weselu znajdzie się jeszcze wielu wujków, którzy skuszą się na to rozwiązanie.

Koszulka typu tank top nie jest przeznaczona tylko do opowieści ślubnych. Został zaprojektowany dla mężczyzn, którzy służyli jako zmiennicy w armii amerykańskiej. Z języka angielskiego pochodzi określenie tank top. "Tank" oznacza zbiornik, a "top" - górę. Jak widać, personel wojskowy spędzał długie godziny w ciasnych czołgach. Czołgi miały również słabą wentylację powietrza i emitowały wysokie temperatury. Aby zapobiec przegrzaniu, personel czołgowy obcinał rękawy swoich koszulek, aby móc nosić wojskowe mundury w większej chwale.

Tank top jest funkcjonalny.

Popularnym strojem sportowym jest tank top bez rękawów (tank shirt). Pozwala on na swobodę ruchów i nie ogranicza ruchów ramion.

Aha! Aha!!! Funkcjonalne, to znaczy jakiego typu?

Definiuje go Słownik Języka Polskiego (PWN), jako "dobrze spełniający swoją funkcję". Jest to jak najbardziej trafne, choć to prawie tak, jakby nie napisać nic. W tej torbie mieszczą się wszystkie koszulki sportowe, w tym czołgi damskie i męskie ????. Ta odzież spełnia wszystkie oczekiwania każdego, kto jest aktywny fizycznie. Nie jest przeznaczona do konkretnego sportu, ale do każdej aktywności. Używam go, aby zapewnić odpowiedni komfort niezależnie od tego, czy wspinam się, czy uprawiam trampolinę.

CECHY TOPÓW DO DEADLIFTA:

  • FUNKCJONALNOŚĆ - Produkt ten świetnie sprawdza się podczas najbardziej forsownych treningów. Zapewnia doskonałą termoregulację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz.
  • JAKOŚĆ - Mieszanka dzianinowa pochodząca od producenta specjalizującego się w dzianinach sportowych zapewni maksymalny komfort podczas ćwiczeń. Jest miękka w dotyku i nie ogranicza ruchów.
  • INCREDIBLE - Idealny tak top doskonale otula sylwetkę, zakrywając wszystko, co chcemy ukryć. Opcji jest znacznie więcej niż tylko te, które widzisz.

Nowoczesny tank top wyróżnia się dzięki unikalnemu dekoltowi, wąskim ramionom i odpowiednio wyciętym pachom. Znajdziesz tu zarówno fasony z głębokim wycięciem (które są bardzo popularne wśród kulturystów), jak i fasony z niskim wycięciem, które sprawdzą się w całorocznych stylizacjach. Koszulka z kapturem to hit wśród bokserów. Warto zaznaczyć, że DEADlift jako pierwszy zaoferował ten model koszulki i szybko zyskał wiernych klientów. W bokserce z kapturem, w tej stylizacji trudno nie pojawić się na siłowni. ON-TANK MĘSKI TOP/ BOXERKA MĘSKA to świetna opcja, jeśli szukasz wyróżnienia się na tle innych i cenisz sobie funkcjonalność oraz jakość. W internecie można znaleźć wiele bardziej wyszukanych modeli, a większość z nich jest w niebotycznie wysokich cenach. Możesz być pewien, że jakość naszych produktów dorównuje cenie.